Siesta

280 

Káva se sníženým obsahem kofeinu, která překvapí plnou chutí a mandlovými tóny.

Zrušit výběr
Skladem - odesíláme ihned

Výrazně mandlová káva se sníženým obsahem kofeinu

Nízkokofeinová Ebenica Siesta je jedinečným blendem kofeinové a bezkofeinové kávy ze severozápadní Kolumbie. Na první pohled možná těžko spojitelná dvojice zde spolu přímo dokonale souzní v aromatu i chuti. Tóny mandlí, které hrají v chuti prim, doplňuje ovocnost mandarinek a sladkost melasy.

Její silné, komplexní tělo, hravá ovocnost a výrazně plná dochuť zaujme nejen v espressu, ale i v cappuccinu či alternativních přípravách. Ebenica Siesta je univerzální káva, která v kombinaci s mlékem získává ještě výraznější mandlové aroma.

Šetrný proces dekofeinizace

Za delikátní chutí této nízkokofeinové kávy stojí vyvážený poměr kofeinových a bezkofeinových zrn. Podobně jako u bezkofeinové kávy Zero, i zde je kofein extrahovaný tzv. švýcarským vodním procesem, který místo chemikálií využívá vodu. Jedná se o nejšetrnější způsob dekofeinizace, který bere ohled nejen na výslednou kvalitu kávy, ale i na zdraví její konzumentů. Siesta je navíc laboratorně a bakteriologicky testována a obsahuje zdraví prospěšné přírodní antioxidanty.

Komu je Ebenica Siesta určena?

Díky svému jedinečnému složení a nízkému obsahu kofeinu je Ebenica Siesta určena pro:

– milovníky kávy, kteří pijí více než 3 kávy denně
– osoby, které si chtějí dopřát kávu i večer
– těhotné a kojící ženy
– lidi přecitlivělé na kofein
– lidi trpící na kardiovaskulární onemocnění

Chuťový profil kávy

mandle
mandarinky
melasa
kávová zrna detail